Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Kovo 29 dieną Biržų kūno kultūros ir sporto centro salėje, vyko respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės“ II-asis etapas (miestų atkrintamosios varžybos). Į varžybas atvyko komandos iš Biržų lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“, „Drugelis“, „Genys“ ir jo skyriaus „Rugelis“, mokyklos-darželio „Vyturėlis“ ir Pasvalio lopšelio-darželio „Liepaitė“. Mažuosius sportininkus pasveikino Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas, Biržų rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Jocius,  Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Milda Kazlauskienė.
    Mūsų lopšelio-darželio komanda garbingai kovojo ir tapo 2018 m. respublikinio ikimokyklinių įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynių“ II-ojo etapo lauretais. Nuoširdžiausiai sveikiname nugalėtojus – ,,Smalsučių“, „Nykštukų“ ir ,,Bitučių“ grupių vaikus: Mantą Karaliūnaitę, Meidą Ričkutę, Luknę Čirvidaitę, Martyną Šulnį, Arminą Venclovą, Emilį Sindriūną, ugdytinius paruošusias pedagoges: Dalią Gurklienę ir Rasą Šoblinskienę. Visi komandos dalyviai buvo apdovanoti prizais ir RIUKKPA sportiniais marškinėliais, o juos ruošusiems pedagogams įteiktos padėkos. Įstaigos komanda iškovojo teisę dalyvauti finaliniame festivalyje (III etapas), kuris vyks Panevėžyje.