Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 68

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 73

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 76

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 79

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 82

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/darzelisgenys/domains/darzelis-genys.lt/public_html/plugins/content/ozio/ozio.php on line 86

Nuo 2017 m. lopšelis- darželis „Genys“ kartu su partneriais Biržų lopšeliu-darželiu „Ąžuoliukas“, Biržų regioniniu parku ir VŠĮ „Tatulos programa“ dalyvauja projekte „Ugdykime sveiką ir harmoningą žmogų, kartu kurkime sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“. Pagal programą – kalendorinį grafiką numatytos edukacinės – pažintinės išvykos.

Rugsėjo 26 d. ,,Smalsučių“ ir „Nykštukų“ priešmokyklinių grupių vaikai iš pat ryto išvažiavo į parodomąjį ekologinį Arūno ir Daivos Giedrikų ūkį.

Šeimininkai pasitiko vaikus ir aprodė jiems laukuose bei šiltnamiuose augančias įvairiausias daržoves, kurių augina net 50 rūšių. Priešmokyklinukai negalėjo atitraukti akių nuo įvairiausių auginamų daržovių, džiaugėsi sužinoję apie ekologinę augalininkystę. Faustai iš ‚Nykštukų“ grupės paklausus, ką jie daro, kad daržovių kirmėlytės nenugraužtų, ūkininkas paaiškino, kad jie su kirmėlytėmis susidraugavo..., nes jei daržo kenkėjus naikini purkšdamas cheminėmis medžiagomis, žūsta ir gerieji vabaliukai. Baigus apžiūrėti laukus ir šiltnamius, šeimininkai pakvietė visus į pavėsinę, kur jau laukė daržovėmis nukrautas stalas. Vaikai vaišinosi šviežiomis morkomis ir gardžiu morkų pyragu.

Išvykdami vaikučiai gavo dar ir sveikatai naudingų dovanų – įvairių ekologiškai užaugintų daržovių. Tai  dar vienas puikus praktinio ugdymo žingsnelis sveikos mitybos link. Už šiltą ir tikrai naudingą priėmimą atsidėkojome padovanoję vaikų piešinių ir atminimo suvenyrą.

..