Darželio naujienos

Lapkričio 20 d. Biržų „Saulės“ gimnazija šventė gimnazijos įkūrimo 102 gimtadienį. Šventėje dalyvauti buvo pakviesti ir mūsų darželio jaunieji dainininkai su meninio ugdymo mokytoja Alina. Vaikai pasveikino gimnazijos bendruomenę nuotaikingomis dainelėmis ir savo rankomis padarytais spalvotais lėktuvėliais. Kartu su vaikų šypsena skriejo ir jų parašyti linkėjimai.
     Graži bendradarbiavimo tradicija tęsiasi...

Lapkričio 27 d. mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvavo sveiką mitybą, valgymo kultūrą ir sveiką gyvenimo būdą skatinančiame renginyje - Mitybos edukacija „Brokoliukas“ vaikams. Renginio metu visi žiūrėjo nuotaikingą spektaklį „Brokoliuko kelionė ir nuotykiai po sveikatos karalystę“. Po spektaklio vaikai buvo pakviesti į ekologiškų produktų degustaciją. Renginio organizatorius: VŠĮ „Tatula“ kartu su VŠĮ „Sveikatai palankus“.

Lapkričio 7 d. įstaigoje organizuotas metodinės grupės pasitarimas „ STEAM iššūkis ikimokyklinio ugdymo įstaigoje", kuriame dalyvavo ir skyriaus „Rugelis“ mokytojai. Pasitarime pasidalinta gerąja patirtimi apie STEAM mokslų praktiką iš mokymų ir seminaro, vykusių Vilniuje, Jonavoje, Biržuose. Kartu aiškinomės kaip parengti STEAM iššūkius vaikams: kokios priemonės reikalingos, kada rekomenduojama šiuos iššūkius taikyti ir kaip šios veiklos gali paskatinti vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą, komandinį darbą ir tuo pačiu ugdyti jų techninius gebėjimus. Pasitarimo metu priimti susitarimai.

Spalio 18 d. Biržų tvirtovės kieme vyko tarptautinės bėgimo varžybos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti. Varžybas organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras, Lengvosios atletikos asociacija.
Varžybos prasidėjo nuo jauniausių bėgikų – gimusių 2013 metais ir jaunesnių – bėgimų. Mūsų įstaigą atstovavo net keturios vaikų grupės ( Saulės zuikučiai, Aitvariukai, Nykštukai ir Smalsučiai). Vaikams bėgti padėjo dviratininkas, vadovavęs bėgikų kolonai. Visi bėgimo dalyviai gavo atminimo medalius.
Didžiuojamės ir sveikiname tarptautinio bėgimo varžybų nugalėtojus. Taurėmis ir atminimo medaliais buvo apdovanoti: jauniausia dalyvė Austėja Tuomaitė. 2013 gimimo metų mergaičių grupėje I vietą laimėjo Elija Žukaitė, II vietą iškovojo Jorūnė Kazlauskaitė. 2013 gimimo metų berniukų grupėje nepralenkiamas buvo Simas Galinis. Valio.

Mūsų lopšelio - darželio ,,Smalsučių“ ir ,,Aitvariukų“ grupių vaikai, nuo spalio mėnesio dalyvauja  Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“. Projektas skirtas populiarinti futbolo žaidimą, suteikti galimybę žaisti futbolą ugdymo įstaigoje, sudaryti palankias sąlygas ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybą. Projektinė veikla skatina bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų, padeda skatinti šeimas didesnę dalį laisvalaikio skirti aktyvioms veikloms su savo vaikais. Projekto trukmė nuo 2019 m. spalio 1 d. iki 2020 m. gegužės 29 d.