Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

Reikalingas vaikų mitybos ir higienos organizatorius

Lopšeliui-darželiui „Genys“ reikalingas vaikų mitybos ir higienos organizatorius. Darbo krūvis 30 valandų per savaitę. Sutartis neterminuota. Pareigybės lygis –B.

Pareigybės paskirtis: užtikrinti įstaigai keliamų sanitarinių-higienos reikalavimų vykdymą. Rengti perspektyvinį, dienos valgiaraštį ir derinti teisės aktų nustatyta tvarka, peržiūrėti ir užtikrinti reikiamą maisto kokybę. Vykdyti maisto produktų ir sandėliavimo kontrolę, maisto tvarkymo vietos, gamybos proceso, patiekalų išdavimo atitikties visuomenės sveikatos priežiūros teisės aktams vertinimą.

Darbuotojas, einantis vaikų maitinimo ir higienos specialisto pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:

● turėti ne žemesnį nei aukštesnysis arba iki 1995 m. įgytą specialųjį vidurinį medicininį išsilavinimą;

● dirbti kompiuteriu, naudotis informacinėmis technologijomis;

● pageidautina turėti šio darbo patirties.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

3. išsilavinimą patvirtinantį dokumentą;

4. gyvenimo aprašymą;

5. galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas

Dokumentai priimami lopšelyje-darželyje „Genys“ (Gimnazijos g. 3, Biržai) iki 2018 m. gruodžio 21 d. darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val., pietų pertrauka nuo 12 val. iki 12.45 val. Atrankos būdas - žodžiu (pokalbis).

Pokalbis su pakviestais pretendentais vyks 2018 m. gruodžio 27 d. 10 val.

Išsamesnė informacija tel. (8 450) 31 139, arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   Aukštaitijos krepšinio mokyklos talismanas liūtas AKiMas su treneriu keliavo po įvairius Lietuvos miestus ir lapkričio 27 d. pramogą atvežė į mūsų darželį. Liūtas AKiMas susilaukė daugiausiai dėmesio. Vaikai kartu su treneriu ir liūtu AKiMu smagiai treniravosi ir demonstravo savo įgūdžius, kas būdinga mažiesiems krepšininkams. Prie linksmos treniruotės prisijungė visi jau krepšinį išbandę vaikai, jie pademonstravo tai ką jau išmoko. Dėkojame Aukštaitijos krepšinio mokyklai už tokią malonią staigmeną.

     Lapkričio 6 d. lopšelyje - darželyje svečiavosi mokyklos - darželio „Vyturėlis" priešmokyklinės grupės „Kodėlčiukai“ vaikai su mokytojomis Daiva ir Sonata. Apsilankimo tikslas - draugų paieška. Mūsų įstaigai  atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupė „Smalsučiai“ su mokytojomis Dalia ir Onute.
    Visi susipažino, smagiai pasimankštino ir žaidė įvairius žaidimus. Šis susitikimas - tai vienas iš projekto „Futboliukas“, kuriame dalyvauja „Vyturėlio“ komanda, etapų. Projekto organizatoriai: Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija. Lapkričio 14 d. esame pakviesti apsilankyti pas naujus draugus m/d „Vyturėlis“.

     Saulėtą spalio rytą, ,,Nykštukų“ grupės vaikai susiruošė vykti į kooperatyvą ,,Mūsų Gojus“, kaip linksmai įvardino patys į ,,Obuolių ūkį“. Ten juos svetingai pasitiko šeimininkas, gerb. Viktoras, aprodė obuolių sandėlius, sulčių spaudyklą. Kol draugai ragavo obuolius, kriaušes, žurnalistai Augustas ir Martynas šeimininkui pateikė savo iš anksto paruoštus klausimus. Taip visi sužinojo, kokių veislių obuoliai auginami, kiek hektarų žemės apima ūkis, kiek reikia darbininkų, kad išskintų visus vaisius ir kokius darbus reikia dirbti sode, kad sulauktum gero derliaus. Netinginiavo ir fotokorespondentai Martynas K. ir Elzė - jie visos išvykos metu patys fotografavo tai, kas buvo svarbu, įdomu būtent jiems. Užkandę gardžių vaisių, vaikai vėl sėdo į autobusą ir važiavo į sodą. Pakeliui pamatė besiganančius danielius, muflonus, grožėjosi jų puošniais ragais, stebėjosi, kaip jie tarpusavyje ginčijasi, badosi.
    Ir štai pati smagiausia išvykos dalis - obuolių skynimas. Didžiuliai, raudonskruosčiai vaisiai akimirksniu pripildė pintines ir dėžes, kurias parvežėme viso darželio vaikams. Atsidėkodami už šiltą priėmimą, vaikai padovanojo savo piešinį su užrašyta mįsle: ,,Kabo kybutis, tyko tykutis, kai kabutis nukrito, tykutis pagavo“ Kas?   

                                                                                                                                                                                                                                                                         Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra

   Spalio 4 dieną  „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje organizuotas renginys „Mokytojada“, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Džiaugiamės smagiai praleistu laiku ir šaunia lopšelio-darželio „Genys“ komanda.

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.