Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

    2021 m. sausio 13-osios rytą vaikai kartu su darželio darbuotojais uždegė žvakutes languose ir pagerbė žuvusius už laisvę. Įsisegtas simbolis - neužmirštuolės žiedas liudijo, kad atmintis gyva, kad esame dėkingi, galėdami gyventi ir džiaugtis nepriklausomoje Lietuvoje. Vėliau mažieji laisvos Lietuvos piliečiai kartu su auklėtojomis ir padėjėjomis, dalyvavo akcijoje „Tiltai į laisvę“. Simboliniai tiltai, papuošti neužmirštuolių žiedais, įstaigos darbuotoja ir savanorė Jurgita kvietė visus stabtelėti prie vėliavos, pasidžiaugti laisve, padiskutuoti ir nusifotografuoti…
    Mes dideli, kiek Didelės mūsų širdys. Laisvi – kiek yra laisvės jose. Stiprūs – kiek mokam būti bendrystėje.

Vadovaujantis Lietuvos respublikos vyriausybės nutarimu DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Vr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo priimto 2020 m. gruosžio 14 d. Nr. 1418 

    Tėvų dėmesiui:

  Rekomenduojama, kad į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas eitų tik tie vaikai, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Jei vaikai negali likti namuose, ugdymas ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse įstaigose vykdomas užtikrinant būtinus saugumo reikalavimus. 
Mokestis už ugdymo(si) sąlygų gerinimą nelankantiems ir besiugdantiems namuose vaikams bus neskaičiuojamas nuo 2020 gruodžio 16 d. iki bus atšaukti sugriežtinti reikalavimai.
Tėvai, kurie neturi galimybės dirbti nuotoliniu būdu ir vaikučius ves į darželį, prašome užpildyti prašymą dėl galimybės lankyti ugdymo įstaigą (prašymo formą gausite vidinėmis žinutėmis sistemoje „Mūsų darželis“).

 

Projektai

Informacija

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.