Darželio naujienos

„Sveikatiados iššūkis – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas".
Biržų lopšelio-darželio „Genys“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ vaikai, mokytoja Onutė priėmė gūdinių produktų iššūkį. Grupėje vyko pokalbis apie viso grūdo produktus, ant ruginės viso grūdo duonos darė sumuštinius, juos paskanino įvairiomis sėklomis, avokadu. Kokie skanūs pačių pasidaryti sumuštiniai!

Sausio 24 d. sulaukėme svečių. Pas mus atvyko mokyklos-darželuio „Vyturėlis“ priešmokyklinės ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai su mokytoja Sonata ir meninio ugdymo mokytoja Vaiva. Svečiai parodė nuotaikingą spektaklį „Žaislų paradas". Dėkojame draugams iš mokyklos-darželio „Vyturėlis" ir džiaugiamės gražia šių metų bendradarbiavimo pradžia.

Lopšelyje - darželyje „Genys“ veiklos kokybės įsivertinimo ir veiklos plano kūrimo darbo grupė vykdo įstaigos veiklos kokybės įsivertinimą (Biržų lopšelio - darželio ,,Genys" direktoriaus 2018 m. gruodžio 13d. įsakymu Nr. V - 184).

Aukštaitijos krepšinio mokyklos talismanas liūtas AKiMas su treneriu keliavo po įvairius Lietuvos miestus ir lapkričio 27 d. pramogą atvežė į mūsų darželį. Liūtas AKiMas susilaukė daugiausiai dėmesio. Vaikai kartu su treneriu ir liūtu AKiMu smagiai treniravosi ir demonstravo savo įgūdžius, kas būdinga mažiesiems krepšininkams. Prie linksmos treniruotės prisijungė visi jau krepšinį išbandę vaikai, jie pademonstravo tai ką jau išmoko. Dėkojame Aukštaitijos krepšinio mokyklai už tokią malonią staigmeną.

Lapkričio 6 d. lopšelyje - darželyje svečiavosi mokyklos - darželio „Vyturėlis" priešmokyklinės grupės „Kodėlčiukai“ vaikai su mokytojomis Daiva ir Sonata. Apsilankimo tikslas - draugų paieška. Mūsų įstaigai  atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupė „Smalsučiai“ su mokytojomis Dalia ir Onute.
    Visi susipažino, smagiai pasimankštino ir žaidė įvairius žaidimus. Šis susitikimas - tai vienas iš projekto „Futboliukas“, kuriame dalyvauja „Vyturėlio“ komanda, etapų. Projekto organizatoriai: Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija. Lapkričio 14 d. esame pakviesti apsilankyti pas naujus draugus m/d „Vyturėlis“.