Prisijungti!

Darželio naujienos

rainbow

     Lapkričio 24-25 d. vyko tarptautinės virtualios dviračių lenktynės, kuriose dalyvavo komandos iš Čekijos, Slovakijos ir Lietuvos. Biržų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje 350 dalyvių, susibūrę į „Atžalyno“ ir „Biržiečių“ komandas, keisdami vieni kitus visą parą mynė dviračius – treniruoklius maršrutu Rajec Jestršebis – Tvrdošynas - Biržai.

     Spalio 24 dieną į Spalviškių girininkiją vyko „Bitučių“ grupės vaikai ir auklėtojos. Visiems didelę nuostabą kėlė į išvyką vežti atvažiavęs didelis autobusas. Kartu su mumis į išvyką važiavo ir „Genys“ skyriaus „Rugelis“ ,,Bildukų‘‘ grupės vaikai su auklėtojomis. Nuvykus į Spalviškių girininkiją mus svetingai sutiko girininkas Andrius Šuminas.

     Spalio 17 dieną Biržų ,,Aušros“ pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I- etapas. Konkurse dalyvavo Biržų miesto lopšelių-darželių priešmokyklinių grupių ugdytinių komandos. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje.

Lopšelio-darželio ,,Genys“ bendruomenė su entuziazmu priėmė iššūkį dalyvauti sportinėse varžybose ,,Olimpinė mokytojada“, skirtose Mokytojo dienai paminėti. Varžybose dalyvavo 14 ,,Genio“ darbuotojų ( 4 iš jų atstovavo skyrių ,,Rugelis“). Sportininkai dalyvavo baudų metimo, smiginio, badmintono rungtyse ir estafetėse. Komanda pripažinta gausiausia dalyvių skaičiumi. Tai džiugina ir rodo bendruomenės sutelktumą.

Dėkojame organizatoriams už galimybę išbandyti jėgas sporto aikštelėje ir gerai praleistą laiką bendraminčių būryje.

     Nuo 2017 m. lopšelis- darželis „Genys“ kartu su partneriais Biržų lopšeliu-darželiu „Ąžuoliukas“, Biržų regioniniu parku ir VŠĮ „Tatulos programa“ dalyvauja projekte „Ugdykime sveiką ir harmoningą žmogų, kartu kurkime sveikatai palankią aplinką karstiniame regione“. Pagal programą – kalendorinį grafiką numatytos edukacinės – pažintinės išvykos.

   Rugsėjo 26 d. ,,Smalsučių“ ir „Nykštukų“ priešmokyklinių grupių vaikai iš pat ryto išvažiavo į parodomąjį ekologinį Arūno ir Daivos Giedrikų ūkį.

Projektai

Renginių kalendorius

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31