Darželio naujienos

NUTARIMAS NR. 152

Š. m. spalio 8 d. įstaigos darbuotojai ir vyresnių grupių ugdytiniai dalyvavo akcijoje „Mažoji mylia – 2020“, skirtoje kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Akcijos organizatorius – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Kai toks gražus ir šiltas ruduo, labai smagu kuo daugiau laiko praleisti gryname ore aktyviai judant, susipažįstant su gamta ir žmonių darbais. Tad Judumo savaitės žygių dieną, „Nykštukų“ grupės vaikai važiavo į Pasvalio rajone esančius sodus (UAB ,,Naradava“). Ten mus šiltai pasitiko Luizos tėtis su močiute ir, palydėję prie medžių apsuptyje augančių dailių obelaičių, leido mažiesiems darbštuoliams skinti obuolius. Kaip reikiant pasidarbavę, važiavome apžiūrėti, kur obuoliai sandėliuojami, kur spaudžiama tyrė. Viską apžiūrėję, ragavo dar šiltos, ką tik pagamintos obuolienės. Vaikai ne tik smagiai praleido dieną, bet ir sužinojo, kiek daug reikia įdėti darbo, kol obuolys atkeliauja iki prekybos centro.

- Kiek čia daug reikia dirbti, kiek daug reikia obelų palaistyti…, - stebėjosi Meidutė (6m.)

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Pliekaitienė