Darželio naujienos

Spalio 4 dieną  „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje organizuotas renginys „Mokytojada“, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Džiaugiamės smagiai praleistu laiku ir šaunia lopšelio-darželio „Genys“ komanda.

Spalio 1 d. mūsų darželio „Aitvariukų" grupės vaikai lankėsi Panevėžio aps. VPK Biržų r. policijos komisariate. Mus pasitiko policijos pareigūnė Vita Andžienė, kuri vedė vaikus į įvairius kabinetus, pasakojo apie kolegų darbą. Viešnagės metu vaikai plačiau susipažino su policininko darbu ir visus pasveikino su policijos (Angelų sargų) diena – profesine švente. Dovanojo smagų eilėraštį, „Saulės zuikučių" grupės vaikų sukurtą knygą ir kitų grupių vaikų pieštus piešinius.
   Pilni įspūdžių, su gera nuotaika ir gautomis dovanomis vaikai saugiai grįžo į darželį.

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau tam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Todėl kiekvienas tėtis ir kiekviena mama susiduria su įvairiais auklėjimo iššūkiais. Kiekvienam pažįstama abejonė „Ar pasielgiau teisingai?“, „Ar aš gera mama?“. Į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakymus rasite STEP tėvų tobulėjimo grupės susitikimuose.

Kviečiame į pozityvios tėvystės įgūdžių grupę STEP 0-5 m. vaikų tėveliams!

Septyniuose, kartą per savaitę vykstančiuose grupės susitikimuose, jūs:

-          įgysite daugiau pasitikėjimo savimi kaip tėvais;

-          geriau suprasite savo vaiką ir jo netinkamo elgesio priežastis;

-          išmoksite padrąsinti vaikus;

-          sužinosite, kaip nustatyti ribas ir taisykles namuose;

-          suprasite, kuo skiriasi bausmės nuo pasekmių;

-          suprasite, kaip auginti vaiko savivertę ir savarankiškumą.

Grupės susitikimai vyks Biržų lopšelyje-darželyje „Genys“.

Spalio 4, 11, 18, 25, lapkričio 8, 15, 22 dienomis. Pradžia 16.30 val.

Susitikimus ves Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacijos narė Kristina Pikūnė.

Dalyvavimas joje tėveliams nieko nekainuoja.

Būtina registracija.

Jei turite klausimų: el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba tel.: +370 675 79964

Daugiau apie STEP programą: www.stepgrupes.lt

Grupė yra projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Biržų rajone“ dalis. Finansuojama iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

O čia registracijos anketa:

Balandžio 17 d. prasidėjo Respublikinis pedagogų seminaras-projektas „Baidare per Lietuvą“, skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyviai – Lietuvos ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ nariai, kiti, šiuos asociacijos narius palaikantys dalyviai, šeimos nariai. Lopšelis-darželis ,,Genys“ nuo 2009 metų yra šios asociacijos narys, todėl mielai sutiko dalyvauti šiame projekte. Visi dalyviai patogiu jiems laiku nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio 15 d., atsižvelgiant į oro sąlygas, buvo kviečiami plaukti baidare savo gyvenamos vietos artimiausiame vandens telkinyje, ugdyti gebėjimą saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, puoselėti patriotinius jausmus bei bendruomeniškumą.

Birželio 7 d. mūsų darželio lėlių teatro studija ,,Geniukai“ dalyvavo XXII - oje Aukštaitijos regiono lėlių teatrų šventėje ,,Kai atgyja lėlės“ ir parodė pasaką ,,Mažosios kiemo istorijos“. Vaikus paruošė auklėtoja Asta ir meninio ugdymo mokytoja Alina. Smagu buvo važiuoti mokykliniu autobusu į Rokiškio kultūros centrą, susipažinti su kitų miestų jaunaisiais aktoriais, pamatyti net keturis spektaklius. Šventės pabaigoje laukė prizai, dovanos ir puiki nuotaika.