Grupės

Varliukų grupė

Ankstyvojo ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Irena Ratkevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Kairienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Nijolė Pranckevičienė.

Boružiukų grupė

Ankstyvojo ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vita Rimavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Kairienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Inga Mangotienė.

Drugelių grupė

Ankstyvojo ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Čiūdarienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Žekonytė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Rita Jančienė.

Pelėdžiukų grupė

Ikimokyklinio ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Skadinienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Einorienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Žydra Žiliūtė.

Kiškučių grupė

Ikimokyklinio ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ilona Čingienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vita Mikoliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Valerija Mickienė.

Bitučių grupė

.

Ikimokyklinio ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rima Karaliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Žekonytė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Žydrė Sakalauskienė.

Aitvariukų grupė

Ikimokyklinio ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Šoblinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Einorienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Jolanta Petraitienė.

Saulės zuikučių grupė

Ikimokyklinio ugdymo grupėje dirba: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Simona Ikamienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Mikonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Gražina Budriūnienė.

Nykštukų grupė

Priešmokyklinio ugdymo grupėje dirba: priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Pliekaitienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vita Mikoliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėjos: Danduolė Maskoliūnienė ir Audra Kočiūnienė.

Smalsučių grupė

Priešmokyklinio ugdymo grupėje dirba: priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ona Drevinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Gurklienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja Dangutė Vacelienė.

Akimirkos!

Previous Next