Apie mus

"autobusas

Vizija

Šiuolaikiška, pritaikyta kiekvieno ugdytinio poreikiams, nuolat besimokanti įstaiga, kurioje nuolatinė partnerystė tarp ugdytinio-ugdytojo ir jo tėvų (globėjų) yra ugdymo kokybės garantas.

Misija

Teikti kokybiškas švietimo paslaugas, tenkinti prigimtinius ir ugdymo(si) poreikius pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo(si) programas.

Filosofija

Kiekvienas vaikas-asmenybė ir vertybė; kiekvienas darbuotojas-profesionalas, pasirengęs kaitai; kiekviena šeima-partnerė.

2020 METŲ VEIKLOS TIKSLAI

1. Tikslas. Vientiso ir  inovatyvaus vaikų ugdymo ir priežiūros paslaugų kokybės užtikrinimas.

1.1. Uždavinys. Siekti optimalios vaiko pažangos inovatyvioje aplinkoje, diegiant novatoriškus metodus ir plėtojant pedagogų ( ir kitų darbuotojų) aktualias kompetencijas.

1.2. Uždavinys. Vaikų sveikatos saugojimo ir stiprinimo kompetencijos plėtojimas optimizuojant vidaus ir lauko edukacines erdves.

1.3. Uždavinys. Puoselėti darnios bendruomenės vertybes ir tradicijas bendraujant ir bendradarbiaujant įstaigoje ir už jos ribų.

Akimirkos!

• foto

Mums rūpi Jūsų brangiausi!