Prisijungti!
rainbow

Gegužės 5 d. visi ankstyvojo amžiaus grupių vaikai ir mokytojai susirinko į sportinę pramogą „Rieda rieda kamuoliukai". Renginį vedė mokytoja Ilona (meškinas) ir mokytoja Rita (kiškis). Sportinės pramogos tikslas – tenkinti vaikų poreikį aktyviai ir saugiai judėti, lavinant smulkiąją ir stambiąją motoriką. Uždaviniai – skatinti vaikus kuo įdomiau ir įvairiau leisti laiką lauke, mankštintis, judėti, atrandant fizinio aktyvumo formas ir erdves su kamuoliais.
Vaikai, padedami suaugusiųjų, atliko įvairias užduotis: bandė mesti kamuolį į krepšį, spirti į vartus. Veždami kamuolius karučiuose lavino pusiausvyrą o rūšiuodami kamuoliukus pagal spalvas įtvirtino spalvų pažinimą. Parašiutas su įvairiaspalviais kamuoliukais ir muilo burbulų gaudymas suteikė daug džiugių emocijų. Ši sportinė pramoga vaikams suteikė galimybę noriai, džiaugsmingai judėti, skatino pozityvius tarpusavio santykius.

 

 

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.