Balandžio 12 d. į rytmetį „Margučių pievelė“ visus susirinkusius pakvietė „Kiškis“ (mokytoja Sandra) ir „Velykų bobutė“ (mokytoja Rima). Prisiminta ,,Vaikų Velykėlių'' šventimo prasmė, smulkioji tautosaka, pasakėlės ir eilėraštukai apie Velykas, liaudiški šokiai ir žaidimai. Grupių lauko aikštelėse buvo ridenami ir piešiami ant grindinio margučiai, sudėliotas bendras didelis margutis. O kur dar Velykų bilijardas ir kiti smagūs žaidimai, veikla kūrybinėse dirbtuvėse. Pasidžiaugta gražiausia, linksmiausia pavasario atėjimo ir gamtos atbudimo švente, saulėta diena. Dėkojame visiems, visiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės.