Lapkričio 11d. darželio salėje tradiciškai paminėta paskutinė rudens šventė – Šv. Martyno, baltojo oželio diena. Mokyklos mokytoja (mokytoja Aušra) ir piemuo (mokytoja Alina) pakvietė visus į pirmą piemenukų pamoką, kurioje vaikai įgijo žinių apie piemenukų gyvenimą senovėje. Pasitikrino, ar pažįsta naminius gyvulėlius, atliko lietuvių liaudies dainas, užkalbėjimus. Pasveikintas šiuo metu vienintelis darželyje Martynas. Visi kartu smagiai šoko išmoktus lietuvių liaudies šokius ir ratelius. Esantys salėje džiaugėsi buvimu kartu, prisiminė ir susipažino su papročiais bei tradicijomis. Dabar belieka laukti balto, balto sniego. Juk metų ratas sukasi...