Prisijungti!
rainbow
Lapkričio 8 d. lopšelis-darželis ,,Genys“  paminėjo Europos sveikos mitybos dieną. Vaikai diskutavo apie sveiko maisto naudą žmogaus organizmui, buvo mokomi teisingai pasirinkti sveikatai naudingus maisto produktus. Dalyvavo diskusijoje ,,Ką sveika valgyti, o ko – ne?“, dėliojo ir aptarė sveiko maisto piramidę. Atliko įvairias kūrybines užduotis, išklausė ir mokėsi tinkamo elgesio prie stalo etiketo, gamino sveikuolišką pudingą, vaisių salotas, sveikuoliškus kokteilius. Patys mažiausieji lavino pirštukus verdami vaisių asorti, ragavo duonytę su medumi ir įvairius vaisius.
Vaikai įgijo daugiau žinių apie sveiką maistą, vaisių ir daržovių naudą organizmui.
Po įdomių valandėlių, edukacinių veiklų ir žaidimų vieni kitiems linkėjo sveikai maitintis ir ateityje.

ozio_gallery_lightgallery

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.