Prisijungti!
rainbow
Rugsėjo 16-22 dienomis lopšelis-darželis ,,Genys“ dalyvavo Europos judumo savaitėje 2022 ,,Judėk laisviau”.
Judumo savaitę pradėjome siužetine mankšta ir bėgimu ,,Bėgame su vėjeliu”. Savo vikrumą, greitį, ištvermę pasitikrino vaikai ir bendruomenės nariai, įveikdami bėgimo trasą darželio teritorijoje ir ,,Saulės” gimnazijos stadione. Lauko aikštelėse ugdytiniai dalyvavo įvairiose estafetėse, žaidė judriuosius ir sportinius žaidimus.
Rugsėjo 20 d. visi dalyvavo žygio dienoje ,,Rudenėlio spalvotu takeliu”. Vaikščiojimo metu vaikai tyrinėjo ir grožėjosi rudenine gamta, stiprino emocinę sveikatą. Judumo savaitę užbaigėme dalyvaudami RIUKKPA organizuotoje respublikinėje akcijoje ,,Rieda ratai“, kurios metu paminėjome Tarptautinę dieną be automobilio. Šią dieną visi į lopšelį-darželį skubėjo pėsčiomis arba atvyko kuo įdomesnėmis ir įvairesnėmis „ratuotomis priemonėmis“ (dviračiais, paspirtukais, vaikiškais automobiliais, stumdami karučius, lėlių vežimėlius). Šiemet ratuotų priemonių turėjome kaip niekada daug. Smagu, kad geras oras leido mums aktyviai judėti įvairiose erdvėse.
Judėjimas – maloni ir džiugi veikla vaikams ir suaugusiems, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Judumo savaitės renginiais siekėme parodyti, kaip svarbu judėti visus metus, būti fiziškai aktyviais, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo, palaikyti didesnį fizinį aktyvumą.
 

stop view
/
      ozio_gallery_fuerte

      Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.