Prisijungti!
rainbow

Vasara – atostogų metas. Kartu tai ir prasmingų susitikimų su kolegomis švietimiečiais proga. Smagu žinoti, kad esame stebimi, kad galime dalintis. Šią vasarą, liepos mėnesį, pas mus ir skyriuje „Rugelis“ lankėsi: Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus darbuotojų komanda, rugpjūčio gale – socialiniai partneriai iš Vilniaus rajono Rudaminos lopšelio-darželio „ Ąžuoliukas“ (direktorė Jolanta ir pavaduotoja Sigita). Viešnios domėjosi vidaus ir lauko ugdymosi aplinkomis, diskutavome apie pokyčius švietimo sistemoje, aktualijas ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus.

 

ozio_gallery_lightgallery

 

Informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.