Vasara – atostogų metas. Kartu tai ir prasmingų susitikimų su kolegomis švietimiečiais proga. Smagu žinoti, kad esame stebimi, kad galime dalintis. Šią vasarą, liepos mėnesį, pas mus ir skyriuje „Rugelis“ lankėsi: Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus darbuotojų komanda, rugpjūčio gale – socialiniai partneriai iš Vilniaus rajono Rudaminos lopšelio-darželio „ Ąžuoliukas“ (direktorė Jolanta ir pavaduotoja Sigita). Viešnios domėjosi vidaus ir lauko ugdymosi aplinkomis, diskutavome apie pokyčius švietimo sistemoje, aktualijas ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus.