Spalio 8 d. ,,Genio" mokytojų komanda dalyvavo ,,Aušros" pagrindinės mokyklos organizuotoje „Aušros“ sveikatiadoje. Kadangi mokykla pripažinta kaip sveikatą stiprinanti mokykla ir jos šūkis –,,Sveikame kūne – sveika siela“, renginio tikslas buvo skatinti pedagogų fizinį aktyvumą, stiprinti bendradarbiavimą ir, be abejo, išsiaiškinti sportiškiausią rajono pedagogų komandą. ,,Aušros“ „sveikatiada“ vyko mokyklos aikštyne. Dalyviai varžėsi netradicinėse, linksmosiose estafetėse. Laimėtojai buvo išaiškinti susumavus visų estafečių atlikimo laikus. Džiaugiamės puikiu oru, netradicinėmis estafetėmis, bendravimu su kolegomis ir gauta padėka. Nuoširdžiai dėkojame mūsų ,,Genio“ komandai: Ritai, Renatai, Virginijai, Rasai, Sandrai ir Jurgitai.

Lopšelio-darželio „Genys“ informacija informacija