Kaip ir kasmet, įstaigos bendruomenė šių metų rugsėjo 16-24 dienomis, prisijungė prie akcijos „Europos judumo savaitė 2021“. Akcijos tema – „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Šiais metais tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją.
Judumo savaitę „Genio“ ugdytiniai pradėjo mankšta su meninio ugdymo mokytoja Alina ir šūkiu „Žaisk judriuosius žaidimus, augsi sveikas ir žvalus“. Sekanti diena – Bėgimo diena. Mažiausieji bėgo pasirinktą atstumą įstaigos kieme ir „Saulės“ gimnazijos stadione. „Pelėdžiukų“, „Nykštukų“ ir „Smalsučių“ grupės dalyvavo bėgimo varžybose, P. Karoblio taurei laimėti, kurios vyko Biržų miesto stadione. Rugsėjo 20 d. visų laukė dar viena staigmena – Kliūčių ruožo diena. Čia ėjimą per kliūtis išbandė ir maži, ir dideli. Ketvirtoji judumo savaitės diena pakvietė susipažinti su ieties metimu į tolį. Šia gražią akciją linksmai užbaigėme „Diena be automobilio“. Mažieji geniukai su paspirtukais ir dviratukais linksmai riedėjo aplink darželį ir „Saulės“ gimnazijos stadione.
Judumo savaitė – renginys, kuriuo siekiama jau rugsėjo mėnesį parodyti vaikams ir jų tėveliams, kaip svarbu judėti visus metus, būti fiziškai aktyviais, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo, palaikyti fizinio aktyvumo švietimo įstaigose idėjas.